Nuo gruodžio 14 d. spektakliai jau teatre:

 PIRKTI BILIETUS:

 

**********
Jubiliejinį 80-ąjį kūrybinį sezoną
Kauno valstybinis muzikinis teatras pradėjo naujais operų spektakliais - rugsėjo 22 d. žiūrovai matė Vincenzo Bellini operos Kapulečiai ir Montekiai premjerą, o pasibaigus teatro scenos rekonstrukcijai naujosios rampos šviesas išvys pirmą kartą Kaune statoma G.Verdi opera Makbetas, jos premjera numatoma gruodžio mėnesio viduryje. Šių operų premjeromis, teatras pasitinka 2020 m. plačiai minėsimą lietuviškos profesionaliosios operos 100-metį.

V.Bellini opera Kapulečiai ir Montekiai Kauno muzikinio teatro repertuare buvo jau ketvirtas bendras kūrybinis darbas su Estijos menininkais ir žinomu tarptautiniu operos festivaliu PromFest.

Neturėdamas savos scenos Kauno valstybinsi muzikinis teatras spektaklius rodo Lietuvos regionuose, rinkdamasis tas sales, kurios gali sutalpinti didžiulį menininkų kolektyvą. Pirmoji sezono premjera Kapulečiai ir Montekiai vyko Nacionalinio Kauno dramos teatro didžiojoje scenoje, o kitus koncertus, operečių, miuziklų, šokio spektaklius matė ir dar išvys Šakių, Marijampolės ir Alytaus kultūros centrų, Šiaulių arenos žiūrovai. Šiose scenose rodomi didelio auditorijos palankumo sulaukę spektakliai: miuziklai Aida bei Džekilas ir Haidas, operetės Silva ir Balius Savojoje, šokio spektaklis Notrdamo legenda.

Gruodžio mėnesį teatras planuoja išleisti pirmąkart Kauno scenoje statomą Giuseppe Verdi operą
Makbetas. Šioje psichologinėje ir giliai mistinėje W.Shakespearo dramos tobuloje muzikinėje versijoje Makbeto partiją dainuos kauniečiams jau pažįstamas, ryškiausias baltarusių baritonas Stanislav Trifonov ir lietuvis Dainius Stumbras, Ledi Makbet partiją - teatro primadonos Gitana Pečkytė ir Raminta Vaicekauskaitė, kitas partijas – teatro ir kviestiniai solistai. Operos režisierius Sankt-Peterburgo konservatorijos profesorius Gintautas Želvys žada intriguojantį, tačiau nuo tradicinio įvaizdžio per daug nenutolusį reginį. Dirigentai Jonas Janulevičius ir Julius Geniušas pripažįsta, kad tai bus itin sudėtingas ir iš esmės meninio kolektyvo kūrybines galias išbandantis darbas. Slėpiningą tragedijos koloritą kuria jauna rusų dailinininkė Taisija Chiža.
Virtuali ekskursija po Kauno valstybinį muzikinį teatrą

Jaukia XX a. tarpukario architektūros dvasia alsuojančios erdvės paskatins jus pamatyti unikalų ir vienintelį tokį teatrą Lietuvoje gyvai.