Spektaklių ir koncertų gastrolių datos ir vietos
teatro scenos rekonstrukcijos metu:

Nacionalinio Kauno dramos teatro scenoje:

Rugsėjo 22 d. 18 val. (sekmadienis). PREMJERA. V.Bellini opera KAPULEČIAI IR MONTEKIAI. Pirkti bilietus:
Spalio 8 d., 18 val. (antradienis). A.Lipa miuziklas ADAMSŲ ŠEIMYNĖLĖ.
Pirkti bilietus:
Spalio 9 d., 18 val. (trečiadienis). A.Lipa miuziklas ADAMSŲ ŠEIMYNĖLĖ. Pirkti bilietus:


Šakių kultūros centre
Spalio 4 d. 18 val. (penktadienis). Kauno valstybinio muzikinio teatro
ŠOU, Mokytojo dienai. Pirkti bilietus:
Spalio 11 d. 18 val. (penktadienis). E.John, T.Rice miuziklas AIDA. Pirkti bilietus:
Lapkričio 15 d. 18 val. (penktadienis). Šokio spektaklis NOTRDAMO LEGENDA. Pirkti bilietus:

Šiaulių arena

Spalio 19 d. 19 val. (šeštadienis). P.Abrahamo operetė BALIUS SAVOJOJE. Pirkti bilietus:
Lapkričio 23 d. 19 val. (šeštadienis). E.John, T.Rice miuziklas AIDA. Pirkti bilietus:

Marijampolės kultūros centre
Spalio 26 d. 18 val. (šeštadienis). P.Abrahamo operetė BALIUS SAVOJOJE. Pirkti bilietus:

Alytaus kultūros ir komunikacijos centre

Lapkričio 3 d. 18 val. (sekmadienis). F.Wildhorno miuziklas DŽEKILAS IR HAIDAS. Pirkti bilietus:
Lapkričio 9 d. 18 val. (šeštadienis). I.Kalmano operetė SILVA. Pirkti bilietus:

Jubiliejinį 80-ąjį kūrybinį sezoną Kauno valstybinis muzikinis teatras pradeda naujais operų spektakliais - rugsėjo 22 d. žiūrovai kviečiami į Vincenzo Bellini operos Kapulečiai ir Montekiai premjerą, o pasibaigus teatro scenos rekonstrukcijai naujosios rampos šviesas išvys pirmą kartą Kaune statoma G.Verdi opera Makbetas, jos premjera numatoma gruodžio mėnesio viduryje. Šių operų premjeromis, teatras pasitinka 2020 m. plačiai minėsimą lietuviškos profesionaliosios operos 100-metį.

V.Bellini opera Kapulečiai ir Montekiai Kauno muzikinio teatro repertuare yra jau ketvirtas bendras kūrybinis darbas su Estijos menininkais ir žinomu tarptautiniu operos festivaliu PromFest.
Mažiau populiari tragiškųjų įsimylėjėlių Romeo ir Džuljetos istorijos versija paskatino estų menininkus pateikti savitą, sudėtingai atpasakojamą pagrindinių herojų santykių traktuotę. Operos statytojai  - dirigentas E.Pehk ir pastovus festivalio operų scenografas bei kostiumų dailininkas Madis Nurms išsiskiria itin moderniu ir netradiciniu požiūriu į operos veikalų siužeto interpretacijas. Abu menininkai pasirinktų statyti operų libretuose linkę ieškoti užslėptų minčių, kodų, kelti kuo daugiau klausimų, kartais net sunkiai suvokiamų prielaidų, atvirai siekiantys šokiruoti žiūrovus, įtraukti juos į savų minčių tėkmę ir ieškoti atsakymų drauge, pripažįstantys, kad tų atsakymų gali ir nebūti. Operą realizavo estų režisierė Katrin Tegova, chormeisterė Rasa Vaitkevičiūtė, choreografas Dainius Bervingis. Dainuoja puikus tarptautinis dainininkų ansamblis, tarp jų ir kauniečiai Liudas Mikalauskas ir Andrius Apšega, taip pat dalyvauja Kauno muzikinio teatro choras ir orkestras.

Neturėdamas savos scenos Kauno valstybinsi muzikinis teatras spektaklius rodo Lietuvos regionuose, rinkdamasis tas sales, kurios gali sutalpinti didžiulį menininkų kolektyvą. Pirmoji sezono premjera Kapulečiai ir Montekiai vyks Nacionalinio Kauno dramos teatro didžiojoje salėje, o kitus koncertus, operečių, miuziklų, šokio spektaklius pamatys Šakių kultūros centro, Šiaulių arenos, Marijampolės kultūros centro, Alytaus kultūros ir komunikacijų centro žiūrovai. Šiose scenose bus parodyti didelio auditorijos palankumo sulaukę spektakliai: miuziklai Adamsų šeimynėlė, Aida bei Džekilas ir Haidas, operetės Silva ir Balius Savojoje, šokio spektaklis Notrdamo legenda.

Gruodžio mėnesį teatras planuoja išleisti pirmąkart Kauno scenoje statomą Giuseppe Verdi operą Makbetas. Šioje psichologinėje ir giliai mistinėje W.Shakespearo dramos tobuloje muzikinėje versijoje Makbeto partiją dainuos kauniečiams jau pažįstamas, ryškiausias baltarusių baritonas Stanislav Trifonov ir lietuvis Dainius Stumbras, Ledi Makbet partiją - teatro primadonos Gitana Pečkytė ir Raminta Vaicekauskaitė, kitas partijas – teatro ir kviestiniai solistai. Operos režisierius Sankt-Peterburgo konservatorijos profesorius Gintautas Želvys žada intriguojantį, tačiau nuo tradicinio įvaizdžio per daug nenutolusį reginį. Dirigentai Jonas Janulevičius ir Julius Geniušas pripažįsta, kad tai bus itin sudėtingas ir iš esmės meninio kolektyvo kūrybines galias išbandantis darbas. Slėpiningą tragedijos koloritą kuria jauna rusų dailinininkė Taisija Chiža.