Johan Strauss

Šikšnosparnis

(Die Fledermaus)Aprašymas Vaidina Foto
JOHAN STRAUSS
ŠIKSNOSPARNIS 
3 veiksmų operetė
 
Premjera 1993 m. rugsėjo 3 d.
Atnaujinta 2001 ir 2009 m.
Trukmė 3.30 val.
 
Režisierius - GINTAS ŽILYS
Dirigentas - JULIUS GENIUŠAS
Dailininkė - JANINA MALINAUSKAITĖ

 
Populiariausios valsų kompozitoriaus J.Strausso operetės „Šikšnosparnis“ pagrindinis herojus Aizenšteinas savo žmoną pavadina miela, bet jau perskaityta knyga. Tačiau jo sutuoktinė Rozalinda, pasitelkusi gudrumą ir moterišką žavesį, įrodo lengvabūdžiui vyrui, kad šis knygą skaitė labai paviršutiniškai, o gal net praleido įdomiausius puslapius.

2014 m. gruodžio 14 d. Johanno Strausso operetėje „Šikšnosparnis“  beveik visuose vaidmenyse debiutavo nauji atlikėjai.
Henriko Aizenšteino vaidmenį sukūrė Ramūnas Urbietis. Šį vaidmenį nuo pat operetės premjeros 1993 m. atlikdavo Gediminas Maciulevičius ir beveik visą laiką (su trumputėmis pertraukomis) jis neturėjo dublerių. Ir štai dabar teatro operetės grandas turi partnerį - padūkėlio Aizenšteino partiją paruošė Ramūnas Urbietis.
Ne naujokė tarp debiutantų ir Gitana Pečkytė,  „Šikšnosparnyje“ dainavusi Adelės partiją. Teatro operos ir operetės primadoną dabar matome Rozalindos vaidmenyje, o žaviąją Adelę vaidina solistų trupės naujokė Ingrida Kažemėkaitė, puikiai užsirekomendavusi dviejose pastarosiose repertuaro premjerose „Grafas Montekristas“ ir „Balius Savojoje“.
Tarp spektaklio naujokų matysime ir Andrių Apšegą (Falkė), Liudą Mikalauską (kalėjimo direktorius Frankas), Egidijų Bavikiną (Alfredas), iki šiol čia vaidinusį advokatą Blindą, ir aktorių Ramūną Šimukauską, kuriantį kalėjimo prižiūrėtojo vaidmenį.
   
2020 lapkritis
Sekmadienis 15 d. 18:00 val.2020 gruodis
Sekmadienis 6 d. 18:00 val.
Informacija apie bilietus

dėl bilietų rezervavimo elektroniniu paštu
+370 37 78 77 44
administratore@muzikinisteatras.lt

dėl bilietų pirkimo internetu
+370 37 22 87 84
info@muzikinisteatras.lt

KEITIMAI REPERTUARE

DĖMESIO!
Perkeliami premjeriniai operetės KARALIAUS ANTRININKAS spektakliai:
Iš spalio 24 d. į spalio 30 d.
Iš spalio 25 d. į spalio 29 d.
Skelbiame papildomą miuziklo „Adamsų šeimynėlė“ spektaklį lapkričio 7 d. (šeštadienį).
Daugiau – INFORMACIJA APIE PERKELTUS SPEKTAKLIUS

Aplink teatro pastatą vykdomi rekonstrukcijos darbai

Dėl Kauno m. vykdomų Miesto sodo ir Kęstučio gatvės rekonstrukcijos darbų negalimas automobilių parkavimas ir apsunkintas pėsčiųjų judėjimas teatro prieigose. Atvykę į spektaklį sekite patekimo į teatrą nuorodas. Dėl žiūrovų temperatūros tikrinimo prašome į spektaklius vykti anksčiau. Būtina turėti nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių. Atsiprašome už nepatogumus.Virtuali ekskursija po Kauno valstybinį muzikinį teatrą

Jaukia XX a. tarpukario architektūros dvasia alsuojančios erdvės paskatins jus pamatyti unikalų ir vienintelį tokį teatrą Lietuvoje gyvai.