Povilas Padleckis

Povilas Padleckis (tenoras)
Muzikos mokslus pradėjo Kauno I muzikos mokykloje, fortepijono klasėje. Įstojęs į J.Gruodžio konservatoriją, mokėsi vargonų klasėje. Čia susidomėjo vokalo studijomis (Pirmasis vokalo pedagogas B.Bagdonavičius). Mokydamasis dalyvavo vargonininkų ir tarptautiniuose bei respublikiniuose dainininkų konkursuose Lenkijoje, Suomijoje, Estijoje. 2011 m. įstojo į LMTA prof.Virgilijaus Noreikos dainavimo klasę. Pirmaisiais studijų metais laimėjo Stasio Baro tenorų konkurso Pirmąją premiją. Tais pat metais sukūrė Tonio vaidmenį Terrence McNally pjesėje ,,Meistriškumo pamoka” Vilniaus mažajame teatre, dalyvauja. įvairiuose muzikiniuose projektuose. Paruošė tenoro partijas C.Franco ir B.Britteno kantatose. Tobulinosi Italijoje pas pripažintą tenorą ir vokalo pedagogą Gianfranco Ceccele.

Nuo 2015 m. dirba Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.
2016 m. sausio 22 d. debiutavo Grafo Almavivos partija operoje „Sevilijos kirpėjas“,
2016, Fentonas- O. Nicolai operoje „Vindzoro šmaikštuolės“,
2017, Grafas Cedlau - J.Strausso operetėje „Vienos kraujas“ (įvedimas),
2018, Buožius Jurgio Karnavičiaus operoje „Radvila Perkūnas“,
2019, Makdufas G.Verdi operoje „Makbetas“.

Dėl perkeltų spektaklių 09.30 - 10.04

Dėl COVID-19 prevencijos ir teatro kolektyvo laikinos saviizoliacijos repertuarinė veikla stabdoma iki spalio 5 d.
Daugiau – INFORMACIJA APIE PERKELTUS SPEKTAKLIUS

Aplink teatro pastatą vykdomi rekonstrukcijos darbai

Dėl Kauno m. vykdomų Miesto sodo ir Kęstučio gatvės rekonstrukcijos darbų negalimas automobilių parkavimas ir apsunkintas pėsčiųjų judėjimas teatro prieigose. Atvykę į spektaklį sekite patekimo į teatrą nuorodas. Dėl žiūrovų temperatūros tikrinimo prašome į spektaklius vykti anksčiau. Būtina turėti nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių. Atsiprašome už nepatogumus.Virtuali ekskursija po Kauno valstybinį muzikinį teatrą

Jaukia XX a. tarpukario architektūros dvasia alsuojančios erdvės paskatins jus pamatyti unikalų ir vienintelį tokį teatrą Lietuvoje gyvai.