Peter Beets ir Kauno bigbendas

(Peter Beets)Aprašymas Vaidina Foto

CHOPIN MEETS THE BLUES

PETER BEETS ir KAUNO BIGBENDAS


Atlikėjai:
Peter Beets (fortepijonas, Nyderlandai)
Kauno bigbendas
Vyriausias dirigentas Jievaras Jasinskis
Dirigentas Vytautas Lukočius

Programos trukmė 1.50 val. (su pertrauka)

Pasaulio koncertų salių auditorijas kerintis džiazo pianistas Peter Beets (Nyderlandai) su magiška programa Chopin Meets The Blues atvyksta į Lietuvą ir su legendiniu, 30–metį mininčiu Kauno bigbendu surengs vienintelį koncertą Kauno valstybiniame muzikiniame teatre gruodžio 13 d.
Peeter Beets – šio laikmečio muzikos ikona, savo pasirodymuose jungiantis džiazą ir klasiką, tokiu būdu tapęs atpažįstamu ir unikaliu atlikėju džiazo meistrų padangėje. Unikali džiazo ir klasikos natomis sproginėjanti programa kurs kalėdišką dvasią, kuri skleisis F. Šopeno kompozicijų fragmentais ir melsvomis bliuzo melodijomis.
Pianistas koncertuoja didžiausiose pasaulio scenose, ne kartą jomis dalijosi su džiazo metrais –  Chick Corea, Wynton Marsalis, Toots Thielemans, Elvin Jones, George Coleman, Johnny Griffin, Benny Golson, Kurt Rosenwinkel ir kt. Nuo vaikystės apsuptas klasikinės ir džiazo muzikos Peter Beets tiki klasikos kūrinių galia ir visada nuoširdžiai linki tai pajusti, sujungus juos su džiazo elementais. Tokia jungtis, anot pianisto, kūriniams suteikia naują skambesio ir spalvų kokybę. Autorinė programa Chopin Meets The Blues („Šopenas susitinka bliuzą“) ir yra vienas iš bandymų atgaivinti, sujungti, naujai interpretuoti ir tiesiog – vietoje kurti atpažįstamą ir kartu – naujos muzikos tėkmę. „Nepriekaištinga pianisto technika ir ryškus svingo jausmas“ – taip šį charizmatišką atlikėją yra pristatęs didžiausio Jungtinės Karalystės mėnesinio džiazo žurnalo Jazzwise apžvalgininkas Tony Hall.

Koncerto metu skambės F. Chopino noktiurnai, preliudai, mazurkos lydimos Kauno bigbendo bei šviesų ir vaizdo projekcijų akompanimento. Šviesos žaismas ir jų šešėliai, bliuzo ir klasikos skambanti poezija – geriausia Kalėdinė dovana sau ir savo artimiesiems.  
„Esu tarsi tapytojas, kuriam Chopino kompozicija suteikia popierių ir teptuką, kuriu savo muziką su tuo, kas jo yra duota“ – taip į būsimą koncerto klausytoją prabyla charizmatiškas pianistas Peter Beets, kviečiantis susitikti.

   
2021 gruodis
Pirmadienis 13 d. 18:00 val.
Informacija apie bilietus

dėl bilietų rezervavimo elektroniniu paštu
+370 37 78 77 44
administratore@muzikinisteatras.lt

dėl bilietų pirkimo internetu
+370 37 22 87 84
info@muzikinisteatras.lt

PERKELTŲ SPEKTAKLIŲ DATOS!

Žiūrovai, įsigiję bilietus į perkeltus spektaklius turėjo patvirtinti savo atvykimą naujai paskelbtomis datomis iki spalio 1 d.
Daugiau – INFORMACIJA APIE PERKELTUS SPEKTAKLIUSVirtuali ekskursija po Kauno valstybinį muzikinį teatrą

Jaukia XX a. tarpukario architektūros dvasia alsuojančios erdvės paskatins jus pamatyti unikalų ir vienintelį tokį teatrą Lietuvoje gyvai.