Archyvas


TRUPĖ. FUNNY BEAT


Aprašymas

TRUPĖ. FUNNY BEAT
Šokėjo ir choreografo
Gintaro Visockio kūrybos 30-čio vakaras

2024 m. gegužės 18 d.

I dalis
TRUPĖ

Choreografas GINTARAS VISOCKIS
Šoka teatro baleto trupė
Programoje – šokio miniatiūros pagal klasikinių ir šiuolaikinių kompozitorių muziką

„Trupė“ – pirmoji Gintaro Visockio kūrybos 30-čiui skirto renginio dalis: choreografo šokio miniatiūros Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto trupei, su kuria baleto artistas ir choreografas kuria jau 30 metų. Sakoma, kad šokėjai – tai Dievo atletai, o žmogus, kartą pradėjęs šokti, yra kaip skristi išmokęs paukštis, kuris daugiau nebegali neskristi.
Miniatiūrose į šokėjus žvelgiama, kaip į nedidelę žmonių bendruomenę, susiformavusią teatro baleto studijoje. Tai gyvas ir pulsuojantis organizmas, kiekvieną vakarą žiūrovams kuriantis šokio stebuklą, nepakartojamą meną, kuris egzistuoja tik tą akimirką, laike ir erdvėje, už kurių slepiasi tikri, gyvi žmonės su savo laime, nelaime, džiaugsmu ir skauduliais, juodu kasdieniu darbu ir prakaitu baleto studijoje. Jie siekia sušokti geriau, pakilti aukščiau, visiškai atiduoti save publikai ir Šokiui, visados esančiam kažkur ten, aukštai, ir ... juose pačiuose.
Šokio miniatiūrose „Trupė“ choreografas Gintaras Visockis gilinasi į šokėjų-žmogiškus jausmus, emocijas, aspiracijas ir šokio, kaip išmokiusio „skristi“ stebuklo, kasdienybę. Choreografas, kalbėdamas jautria ir jausminga šokio kalba, įkūnydamas šiuolaikinių kompozitorių muziką ar klasikų interpretacijas, žiūrovams praskleidžia uždangą į savitą trupės žmonių gyvenimą. Žmonių, išmokusių „skristi“...

II dalis
FUNNY BEAT
Stepo šokio šou

Choreografas DAINIUS BERVINGIS
Šoka GINTARAS VISOCKIS, DAINIUS BERVINGIS, ANDREY YANBEKOV, AURIMAS TIŠKEVIČIUS
Pasirodymo garso takeliui panaudota muzika nuo klasikos iki roko

„Funny Beat“ stepo šokio šou – antroji G. Visockio kūrybos jubiliejinio vakaro dalis. „Funny Beat“ – vienintelė Lietuvoje profesionali stepo šokio trupė, vadovaujama G. Visockio, šiais metais švenčia savo dvidešimties metų jubiliejų. Trupės nariai – buvę ir esami Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto artistai – metalinėmis pakalomis kaustytais batais kuria ritmus, kurie gali skambėti tyloje, muzikoje ar tapti komunikacija su žiūrovu.Tai unikali galimybė Kauno valstybinio muzikinio teatro žiūrovams išvysti, kaip šokėjai meistriškai šoka ir pagal klasikinę, ir pagal pop ar roko muziką bei kuria nuotaikingą stepo šokio šou.

Renginio scenos apipavidalinimas – Mindaugas Rusteika, šviesų dailininkė Monika Šerstabojevaitė.

Gintaro Visockio kūrybos akimirkos
Virtuali ekskursija po Kauno valstybinį muzikinį teatrą

Jaukia XX a. tarpukario architektūros dvasia alsuojančios erdvės paskatins jus pamatyti unikalų ir vienintelį tokį teatrą Lietuvoje gyvai.