Archyvas

Richard Rodgers

Muzikos garsai

(The Sound Of Music)


Aprašymas Foto
RICHARD RODGERSs
MUZIKOS GARSAI
2 dalių miuziklas
 
PREMJERA 1998 m.
Trukmė 2.40 val.
 
Režisierius - NERIJUS PETROKAS
Dirigentas - JULIUS VILNONIS
Dailininkė - VIRGINIJA IDZELYTĖ
 
Visų laikų populiariausiame miuzikle pasakojama, kaip jauna vienuolė Marija siunčiama išbandymui – kelis mėnesius ji turi prižiūrėti rūstaus kapitono fon Trapo vaikus. Tačiau atvira merginos širdis ir stebuklingi muzikos garsai sušildo kapitono širdį ir pakreipia Marijos gyvenimą kita vaga.

2008 m. gruodžio 14 d. buvo parodytas jau 200-asis „Muzikos garsų“ spektaklis. Šia proga buvo susirinkę visi jaunuoliai, dainavę miuzikle nuo premjeros pradžios, o jų net keturios dešimtys. Ne tik žiūrovai, bet ir artistai bei spektaklio dirigentas Julius Vilnonis braukė ašarą, kai keturiasdešimt jaunųjų dainininkų, o kai kurie jau gerokai perkopę ir savo dvidešimtmetį, uždainavo populiarųjį „Edelvais“, aranžuotą vadovės Jūratės Miliauskaitės.

2009 m. gruodžio mėnesį buvo parodytas atnaujintas „Muzikos garsų“ spektaklis, jame vaidmenis sukūrė nauji jaunieji artistai, o Kapitono fon Trapo vaidmenį suvaidino Tomas Ladiga. Atnaujintos spektaklio dekoracijos, pasiūti nauji kostiumai.
Virtuali ekskursija po Kauno valstybinį muzikinį teatrą

Jaukia XX a. tarpukario architektūros dvasia alsuojančios erdvės paskatins jus pamatyti unikalų ir vienintelį tokį teatrą Lietuvoje gyvai.