Sabinos Martinaitytės jubiliejinis koncertas

AprašymasVaidina

BALTOJI SALĖ
SPALIO 20 d. 15 val.  
„Mano gyvenimo dainos“
KONCERTAS
Dainininkės Sabinos Martinaitytės jubiliejui paminėti
Teatralizuotoje renginio programoje prof. S.Martinaitytė dainuos kartu su savo buvusiais ir esamais studentais, tarptautinių konkursų laureatais:

GABRIELĖ SKROMANAITĖ (sopranas)
GABRIELĖ KUZMICKAITĖ (mecosopranas)
MONIKA PLEŠKYTĖ (sopranas)
RAPOLAS BARANAUSKAS (tenoras)
EGIDIJUS BAVIKINAS (tenoras)
ANDRIUS APŠEGA (baritonas)
LIUDAS MIKALAUSKAS (bosas)
MARTYNAS ŽUKAUSKAS (basbaritonas)
AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ (fortepijonas)

PROGRAMA
1.G.Kuprevičius, „Kregždutės“, miuziklas „Ugnies medžioklė su varovais“ – S.Martinaitytė, E.Bavikinas, R.Baranauskas, A.Apšega, L.Mikalauskas, M.Žukauskas;
2. L.Bernstain, Kunigundos arija, op. „Candides“ – M.Pleškytė;
3. L.Bernstain, Kunigundos ir Senosios Ledi duetas Polka, op. „Candides“ – M.Pleškytė, G.Kuzmickaitė;
4. B.Adams, „Viskas apie meilę“ – miuziklas „Trys muškietininkai“ – E.Bavikinas, R.Baranauskas, M.Žukauskas;
5. L.Delibes, Lakme ir Malikos duetas, op. „Lakme“ – G.Skromanaitė, G.Kuzmickaitė;
6. G.B.Pergolesi, Serpinos ir Uberto duetas, op. „Tarnaitė Ponia“ – S.Martinaitytė, M.Pleškytė, L.Mikalauskas;
7. G.Puccini, Franko monologas, op. „Edgaras“ – A.Apšega;
8. G.Puccini, Toskos arija, op. „Toska“ – S.Martinaitytė;
9. „All‘a Turandot“ – S.Martinaitytė, A.Apšega, L.Mikalauskas, M.Žukauskas;
8. A.Boito, Margaritos, Martos, Fausto ir Mefistofelio kvartetas, Op. „Mefistofele“ – G.Skromanaitė, G.Kuzmickaitė, E.Bavikinas, L.Mikalauskas;
9. G.Verdi, Aidos ir Amonasro duetas, op. „Aida“ – S.Martinaitytė, G.Kuzmickaitė, A.Apšega;
10. G.Verdi, Aidos ir Radameso duetas ir finalinė scena, op. „Aida“ – S.Martinaitytė, G.Skromanaitė, E.Bavikinas, G.Kuzmickaitė, R.Baranauskas, M.Žukauskas;
11. G.Kuprevičius, Aria Danza, op. „Karalienė Bona“ – S.Martinaitytė;
12. G.Kuprevičius, „Pagarbinkim meilę“, op. „Karalienė Bona“ – visi koncerto dalyviai.

Pianistė Audronė Eitmanavičiūtė

Dainininkė SABINA MARTINAITYTĖ – trijų tarptautinių dainininkų konkursų laureatė. Nuo 1987 m. dirba Kauno valstybiniame teatre soliste. S.Martinaitytė dainavo įvairiuose Lietuvos ir užsienio šalių teatruose sukūrė 24 pagrindinius vaidmenis operos spektakliuose ir 5 vaidmenis miuzikluose.
S. Martinaitytė paruošė apie septynias dešimtis solo programų, dainavo daugiau nei 1000 koncertų Lietuvoje ir užsienyje, jos įdainuoti įrašai skamba Lietuvos radijo programose. Atlikėja inicijavo kamerinės G. B. Pergolesi operos „Tarnaitė ponia“ L. Kiseliovo monooperos „Nepažįstamosios laiškas“, operos pastišo „Kalnų pasaka“, operetės pastišo „Meile nežaidžiama“, V.Klovos operos „Žalgiris“, F.Lehar, operetės „Linksmoji našlė“ ir operos-pastišo „Faustina“ pastatymus.
Solistė yra nuolat kviečiama dalyvauti Pažaislio muzikos, Tytuvėnų vasaros, Charkovo asamblėjos (Ukraina), Katovicų kamerinės muzikos (Lenkija), „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“, Druskininkų „Vasara su M. K.Čiurlioniu“, S. Monuszkos (Lenkija), „Unkonvenzioneller Zizkovherbst“ (Čekija), F.Šaliapino operos (Tatarstanas), „Sound of Lempaala“ (Suomija) ir kt. festivaliuose. Jos koncertinė geografija: nuo Suomijos iki Portugalijos, nuo JAV iki Kazachstano.
Nuo 1990 m. S. Martinaitytė dėsto solinį dainavimą, o nuo 2011 m. yra VDU Muzikos akademijoje profesorė. Įvairiose šalyse ji dirba tarptautinių konkursų vertinimo komisijose bei veda meistriškumo kursus: Estija, Suomija, Lenkija, Ukraina, Rusija, Čekija, Italija, Portugalija, JAV, Kazachstanas ir kt.
Dainininkė yra pelniusi šiuos apdovanojimus: suteiktas „Įsimintiniausio Kauno menininko“ vardas; už Violetos vaidmenį G.Verdi operoje "Traviata" ir už Madalenos vaidmenį U.Gordano operoje "Andrė Šenjė" – apdovanota prizu "Fortūna" ir nominuota "Kristoforo" apdovanojimui; už Karalienės Bonos Sforcos vaidmenį G.Kuprevičiaus operoje “Karalienė Bona” apdovanota prizu “Fortūna” ir Lietuvos respublikos kultūros ministerijos premija “Už geriausią 2001–2002 m. sezono operinį vaidmenį”; tapo Kauno m.„Tikra muzika" ir Lietuvos muzikos sąjungos “Auksinio disko” laureate; Kauno miesto savivaldybė apdovanojo Kauno miesto savivaldos 600 metų jubiliejaus pasidabruotu medaliu ir Kauno m. II laipsnio „Santakos“ Garbės ženklu; Kauno Valstybinis muzikinis teatras įteikė „Auksinį Garbės ženklą“. S.Martinaitytei įvairiomis progomis teikti Prezidentūros, Ministrų tarybos, Kauno miesto tarybos garbės ir padėkos raštai už teatrinę, koncertinę ir pedagoginę veiklą.

  

Informacija apie bilietus

dėl bilietų rezervavimo elektroniniu paštu
+370 37 78 77 44
administratore@muzikinisteatras.lt

dėl bilietų pirkimo internetu
+370 37 22 87 84
info@muzikinisteatras.lt

Jau galima įsigyti bilietus į gruodžio mėnesio spektaklius!